Kontakta oss

– Offert, mer information eller ett besök i vårt showroom? –

Vill du komma i kontakt med oss? Vi har samlat ledning, säljorganisation, showroom, konstruktion, produktion, lager och montering på ett och samma ställe. Allt för att du enkelt ska kunna få en överblick om hur hela processen fungerar när du beställer gymredskap från Gymleco men också för att vi enkelt ska kunna säkerställa bästa kvalitet på våra produkter.

I våra lokaler söder om Stockholm bjuder vi gärna in dig till vårt showroom där du kan se våra produkter i verkligheten och lära dig mer om vårt sortiment samt hur du kan specialbeställa kundunika lösningar.

Välkommen att höra av dig!

Fyll i formuläret så hör vi av oss inom kort!

Headoffice – Sweden

Fitness Trade Europe AB
Adress: Rörvägen 55, 136 50 Jordbro
E-Mail: info@fitnesstrade.se
Tel: 08 500 052 08

Huvudkontor Sverige

Kari Jernvall

Kari Jernvall

Grundare & Internationell försäljning

kari@fitnesstrade.se
0769 10 20 30

Kai Räty

Kai Räty

Försäljning

kai@fitnesstrade.se
076 311 56 55

David Karlsson

David Karlsson

Försäljning

david@fitnesstrade.se
0723 11 55 33

Jesper Karlsson

Jesper Karlsson

Försäljning

jesper@fitnesstrade.se
0722 50 07 30

Monica Sotkasiira

Monica Sotkasiira

VD / Ekonomi

info@fitnesstrade.se
0704 22 68 24

Linda Sotkasiira

Linda Sotkasiira

Marknadsföring & Försäljning

Linda@fitnesstrade.se
08-500 052 08

Oscar Stahl

Oscar Stahl

Logistik

logistik@fitnesstrade.se

Våra återförsäljare utomlands 

Nedan finner du Gymlecos återförsäljare utomlands.

Gymleco International

Gymleco International LTD

+46 (0) 8-500 052 08

info@gymleco.com

sales@gymleco.com

Gymleco in United States of America

Gymleco USA

@ Info@gymlecousa.com

www.gymlecousa.com/

Gymleco in Finland

Finn Gym

+358 19 610 674

www.gymleco.fi

Gymleco in Norway

GymSport AS

4000 1618

www.gymsport.no

Gymleco in France

Myo Impact

0478056150

Myo Impact on Facebook

Gymleco in Denmark

Apuls I/S

6062 7100

www.apuls.dk/

Gymleco in Estonia

Powerman LLC

+372 6419052

www.powerman.ee

Gymleco in Marocco

ProtFitness

contact@protfitness.ma

www.protfitness.ma

Gymleco in Ireland

Strength & Fitness Supplies

contact@strengthandfitness.ie

www.strengthandfitness.ie

Gymleco in Netherlands and Belgium

At-Letic

+316 306 148 26

www.at-letic.com