Du hittar oss i Jordbro Företagspark. I våra lokaler söder om Stockholm har vi samlat ledning, säljorganisation, showroom, konstruktion, produktion, lager och montering under ett tak. Genom att koncentrera så mycket som möjligt på ett och samma ställe kan vi fokusera på kundorientering och samtidigt behålla kontrollen över vårt kompletta sortiments kvalitet. Vi har även möjlighet att tillverka kundunika produkter som inte finns med i vårt ordinarie sortiment.

Vill du veta priset på en produkt, få ett offertförslag eller har andra frågor, kontakta oss så hjälper vi gärna dig. 

Vill du komma i kontakt med oss på huvudkontoret eller våra återförsäljare utomlands? 

Ni hittar huvudkontorets kontaktuppgifter och e-postformulär nedan.
Till höger finner du Gymlecos återförsäljare utomlands.

Headoffice – Sweden

Fitness Trade Europe AB
Adress: Rörvägen 55, 136 50 Jordbro
E-Mail: info@fitnesstrade.se
Tel: 08 500 052 08

Huvudkontoret i Sverige:

David Karlsson

David Karlsson

Försäljning

david@fitnesstrade.se
0723 11 55 33

Jesper Karlsson

Jesper Karlsson

Försäljning

jesper@fitnesstrade.se
0722 50 07 30

Oscar Stahl

Oscar Stahl

Logistik

logistik@fitnesstrade.se

Kari Jernvall

Kari Jernvall

Grundare & Internationell försäljning

kari@fitnesstrade.se
0769 10 20 30

Monica Sotkasiira

Monica Sotkasiira

VD / Ekonomi

Info@fitnesstrade.se
0704 22 68 24

Linda Sotkasiira

Linda Sotkasiira

Marknadsföring & Försäljning

Linda@fitnesstrade.se
08-500 052 08

Gymleco International

Gymleco International LTD

+46 (0) 8-500 052 08

info@gymleco.com

sales@gymleco.com

Gymleco in United States of America

Gymleco USA

@ Info@gymlecousa.com

www.gymlecousa.com/

Gymleco in Finland

Finn Gym

+358 19 610 674

www.gymleco.fi

Gymleco in Norway

GymSport AS

4000 1618

www.gymsport.no

Gymleco in France

Myo Impact

0478056150

Myo Impact on Facebook

Gymleco in Denmark

Apuls I/S

6062 7100

www.apuls.dk/

Gymleco in Estonia

Powerman LLC

+372 6419052

www.powerman.ee

Gymleco in Marocco

ProtFitness

contact@protfitness.ma

www.protfitness.ma

Gymleco in Ireland

Strength & Fitness Supplies

contact@strengthandfitness.ie

www.strengthandfitness.ie